K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Darujte k Vánocům volný čas

Vánoce se nebezpečně blíží a s nimi i každoroční shon kolem shánění dárků. Letos vzhledem k situaci bude i tohle asi trochu jinak. Místo pobíhání po obchodních centrech, budete spíše překlikávat mezi internetovými obchody. A protože inspirace se nikdy neztratí, máme pro vás tip na vánoční dárek pro všechny.
Tím svatým grálem jsou dárkové poukazy na on-line čištění nebo praní. Je to opravdu skvělý dárek pro ženu, muže, maminku, tatínka, babičku, tchýni i kamaráda. Důvodů je pro to spousta, každý z nich se totiž jistě dá zařadit do některé z těchto kategorií.

„Nestíhám“

Lidé, kteří nikdy nic nestíhají. Mají spoustu práce a doma se jim hromadí kupy špinavého prádla. Volný čas tedy pak netráví odpočinkem a zábavou s rodinou či přáteli, ale u pračky a žehlicího prkna, případně na cestě do čistírny nebo z čistírny. Proto je jistě potěšíte, když jim dáte trochu volného času, který budou moci trávit tak, jak budou sami chtít. Oblečení jen připraví a pošlou do čistírny on-line přes náš formulář.

„Nic nechci, všechno mám“

Tahle kategorie je ze všeho nejhorší. Když se jich zeptáte, co by chtěli pod stromeček, nedočkáte se odpovědi. Letos je však můžete pěkně převézt! Volný čas, totiž chtějí nebo potřebují všichni. I když si to možná neuvědomují. Když najdou pod vánočním stromečkem obálku s dárkovým poukazem na naše služby, určitě pro něj najdou využití. Použít ho mohou na čištění oblečení, outdoorového vybavení i na čištění koberců. Místo toho, pak mohou vyrazit na výlet nebo do kina.
 
Vybrat poukaz
 

„Nesnáším žehlení“

Upřímně, kdo ho má rád… Vzhledem k tomu, že součástí služeb prádelen je i žehlení, je náš poukaz jasnou volbou. Oblečení jen připraví na odvoz a pak už jen počkají, až se všechno vrátí voňavé a především vyžehlené. Ideální je i pro ty, kteří nosí denně košile, protože vyžehlit košili není tak snadné, jak se může zdát.

„Absolutně nevím, co si počít s vlněným kabátem“

Pro začínající pradlenky nebo pro ty, kteří mají doma nějakou tu specialitku, jako je vlněný kabát nebo kašmírový svetr. Údržba takových věcí není snadná, a proto se s nimi obvykle musí chodit do čistírny, protože domácí praní by je zničilo.

Vedle volného času jim tedy darujete i jistotu, že jejich oblečení bude v naprostém pořádku. Když se tedy rozhodnete někomu darovat kašmírovou šálu či mohérový svetr, darujte jim k němu i dárkový poukaz na on-line čištění.

Čisté oblečení a volný čas potřebují všichni bez rozdílu. Bohužel si musí ve většině případů vybrat jedno, nebo druhé. Vy však můžete letos svým blízkým dát k Vánocům oboje.

Na dárkových poukázkách však jistě oceníte ještě jednu věc, koupit je můžete klidně i na Štědrý den. Kdybyste tedy náhodou zapomněli pro někoho koupit vánoční dárek, koupíte mu volný čas, a ten se vždycky hodí.
 
Vyberte si s naší nabídky poukazů


 

Nejvyšší čas na čištění zimních kabátů!

Rozhodně vás nechceme podezírat z toho, že jste svůj zimní kabát na jaře nevyčistili. Kdyby k tomu však čirou náhodou došlo, máte teď nejvyšší čas k nápravě. Pojďte se podívat, jak se nejlépe postarat o vlněný, flaušový či prošívaný kabát, aby vás…

Celý článek

10 tipů pro péči o pánský oblek

I v případě, že nejste manažer či bankéř, který chodí v obleku každý den, najdou se příležitosti, kdy je zkrátka nezbytný. Vyrazit na svatbu, ples či jinou společenskou událost, která si žádá dresscode bez obleku, se rovná obrovskému faux pas.

Celý článek

Jak si vytvořit udržitelný šatník

Efektivní šatník je cesta k zodpovědnému přístupu k módnímu průmyslu a k planetě obecně. Udržitelný šatník stojí na několika pilířích - uvědomění, zjišťování informací, schopnost opravování, sebevyjádření. Udržitelný šatník by měl obsahovat oděvy,…

Celý článek