K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Darujte k Vánocům volný čas

Vánoce se nebezpečně blíží a s nimi i každoroční shon kolem shánění dárků. Letos vzhledem k situaci bude i tohle asi trochu jinak. Místo pobíhání po obchodních centrech, budete spíše překlikávat mezi internetovými obchody. A protože inspirace se nikdy neztratí, máme pro vás tip na vánoční dárek pro všechny.
Tím svatým grálem jsou dárkové poukazy na on-line čištění nebo praní. Je to opravdu skvělý dárek pro ženu, muže, maminku, tatínka, babičku, tchýni i kamaráda. Důvodů je pro to spousta, každý z nich se totiž jistě dá zařadit do některé z těchto kategorií.

„Nestíhám“

Lidé, kteří nikdy nic nestíhají. Mají spoustu práce a doma se jim hromadí kupy špinavého prádla. Volný čas tedy pak netráví odpočinkem a zábavou s rodinou či přáteli, ale u pračky a žehlicího prkna, případně na cestě do čistírny nebo z čistírny. Proto je jistě potěšíte, když jim dáte trochu volného času, který budou moci trávit tak, jak budou sami chtít. Oblečení jen připraví a pošlou do čistírny on-line přes náš formulář.

„Nic nechci, všechno mám“

Tahle kategorie je ze všeho nejhorší. Když se jich zeptáte, co by chtěli pod stromeček, nedočkáte se odpovědi. Letos je však můžete pěkně převézt! Volný čas, totiž chtějí nebo potřebují všichni. I když si to možná neuvědomují. Když najdou pod vánočním stromečkem obálku s dárkovým poukazem na naše služby, určitě pro něj najdou využití. Použít ho mohou na čištění oblečení, outdoorového vybavení i na čištění koberců. Místo toho, pak mohou vyrazit na výlet nebo do kina.
 
Vybrat poukaz
 

„Nesnáším žehlení“

Upřímně, kdo ho má rád… Vzhledem k tomu, že součástí služeb prádelen je i žehlení, je náš poukaz jasnou volbou. Oblečení jen připraví na odvoz a pak už jen počkají, až se všechno vrátí voňavé a především vyžehlené. Ideální je i pro ty, kteří nosí denně košile, protože vyžehlit košili není tak snadné, jak se může zdát.

„Absolutně nevím, co si počít s vlněným kabátem“

Pro začínající pradlenky nebo pro ty, kteří mají doma nějakou tu specialitku, jako je vlněný kabát nebo kašmírový svetr. Údržba takových věcí není snadná, a proto se s nimi obvykle musí chodit do čistírny, protože domácí praní by je zničilo.

Vedle volného času jim tedy darujete i jistotu, že jejich oblečení bude v naprostém pořádku. Když se tedy rozhodnete někomu darovat kašmírovou šálu či mohérový svetr, darujte jim k němu i dárkový poukaz na on-line čištění.

Čisté oblečení a volný čas potřebují všichni bez rozdílu. Bohužel si musí ve většině případů vybrat jedno, nebo druhé. Vy však můžete letos svým blízkým dát k Vánocům oboje.

Na dárkových poukázkách však jistě oceníte ještě jednu věc, koupit je můžete klidně i na Štědrý den. Kdybyste tedy náhodou zapomněli pro někoho koupit vánoční dárek, koupíte mu volný čas, a ten se vždycky hodí.
 
Vyberte si s naší nabídky poukazů


 

Zimní oblečení před uložením vyčistěte

Zimní sezóna skončila a vás čeká uložení a čištění zimních bund, kabátů i lyžařského oblečení. Než se pustíte do zběsilého praní a sušení, zadržte a raději věnujte pár minut čtení. Díky tomu si můžete ušetřit nepříjemné překvapení i hodně peněz.

Celý článek

Jak správně pečovat o bavlněnou roušku?

Rouška – v poslední době asi nejskloňovanější a nejvyhledávanější slovo v České republice. V podstatě přes noc se stala nedílnou součástí našeho života. Vzhledem k tomu, že jich není nikde dost, opatřuje si je každý, jak umí. Nejčastěji se šijí z…

Celý článek