K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Darujte k Vánocům volný čas

Vánoce se nebezpečně blíží a s nimi i každoroční shon kolem shánění dárků. Letos vzhledem k situaci bude i tohle asi trochu jinak. Místo pobíhání po obchodních centrech, budete spíše překlikávat mezi internetovými obchody. A protože inspirace se nikdy neztratí, máme pro vás tip na vánoční dárek pro všechny.
Tím svatým grálem jsou dárkové poukazy na on-line čištění nebo praní. Je to opravdu skvělý dárek pro ženu, muže, maminku, tatínka, babičku, tchýni i kamaráda. Důvodů je pro to spousta, každý z nich se totiž jistě dá zařadit do některé z těchto kategorií.

„Nestíhám“

Lidé, kteří nikdy nic nestíhají. Mají spoustu práce a doma se jim hromadí kupy špinavého prádla. Volný čas tedy pak netráví odpočinkem a zábavou s rodinou či přáteli, ale u pračky a žehlicího prkna, případně na cestě do čistírny nebo z čistírny. Proto je jistě potěšíte, když jim dáte trochu volného času, který budou moci trávit tak, jak budou sami chtít. Oblečení jen připraví a pošlou do čistírny on-line přes náš formulář.

„Nic nechci, všechno mám“

Tahle kategorie je ze všeho nejhorší. Když se jich zeptáte, co by chtěli pod stromeček, nedočkáte se odpovědi. Letos je však můžete pěkně převézt! Volný čas, totiž chtějí nebo potřebují všichni. I když si to možná neuvědomují. Když najdou pod vánočním stromečkem obálku s dárkovým poukazem na naše služby, určitě pro něj najdou využití. Použít ho mohou na čištění oblečení, outdoorového vybavení i na čištění koberců. Místo toho, pak mohou vyrazit na výlet nebo do kina.
 
Vybrat poukaz
 

„Nesnáším žehlení“

Upřímně, kdo ho má rád… Vzhledem k tomu, že součástí služeb prádelen je i žehlení, je náš poukaz jasnou volbou. Oblečení jen připraví na odvoz a pak už jen počkají, až se všechno vrátí voňavé a především vyžehlené. Ideální je i pro ty, kteří nosí denně košile, protože vyžehlit košili není tak snadné, jak se může zdát.

„Absolutně nevím, co si počít s vlněným kabátem“

Pro začínající pradlenky nebo pro ty, kteří mají doma nějakou tu specialitku, jako je vlněný kabát nebo kašmírový svetr. Údržba takových věcí není snadná, a proto se s nimi obvykle musí chodit do čistírny, protože domácí praní by je zničilo.

Vedle volného času jim tedy darujete i jistotu, že jejich oblečení bude v naprostém pořádku. Když se tedy rozhodnete někomu darovat kašmírovou šálu či mohérový svetr, darujte jim k němu i dárkový poukaz na on-line čištění.

Čisté oblečení a volný čas potřebují všichni bez rozdílu. Bohužel si musí ve většině případů vybrat jedno, nebo druhé. Vy však můžete letos svým blízkým dát k Vánocům oboje.

Na dárkových poukázkách však jistě oceníte ještě jednu věc, koupit je můžete klidně i na Štědrý den. Kdybyste tedy náhodou zapomněli pro někoho koupit vánoční dárek, koupíte mu volný čas, a ten se vždycky hodí.
 
Vyberte si s naší nabídky poukazů


 

Když jedna znamená víc než tři

Zeptat se na sociálních sítích: “Jak se máš?” je mnohem snazší, než pozdravit na ulici. Dát pod fotku srdíčko je rychlejší než kompliment z očí do očí. Napsat motivační komentář je jednodušší, než nasednout do auta, a pomoci kamarádům vynášet…

Celý článek

Umíte správně vyprat svůj spací pytel?

Léto je časem výletů do přírody a kempování. Aby se vám venku dobře spalo, potřebujete mít kvalitní vybavení v dobrém stavu. Podívali jsme se proto na to, jak udržet spacáky a stany v co nelepší kondici.

Celý článek

Historické okénko: školní uniformy

Nastal návrat žáků a studentů do školních lavic a učeben. Někteří šli do školy s chutí, jiní s odporem. A někteří dokonce ve školních uniformách. Ty sice nejsou v naší republice běžným jevem, ale i přesto se s nimi na jistých soukromých školách…

Celý článek